Pretekli konec tedna je bil za slovensko sankanje zelo uspešen. V avstrijskem Navisu je potekala 3. tekma mladinskega svetovnega pokala na naravnih progah. Prizorišče je dokaj redko na koledarju tekem za svetovni pokal, tako da naši sankači na tej progi še niso napravili veliko voženj. To pa jih ni ustavilo na poti do vrhunskih dosežkov.

V kategoriji mladink je bila Nika Nemec 5, Nuša Šubic pa je zasedla 12. mesto. Tudi v kategoriji mladincev smo dosegli uvrstitev med TOP 10 in sicer je bil Vid Kralj osmi, Matevž Vertelj pa je dosegel 14. mesto. Vendar pa odličnim rezultatom še ni bilo konca, saj sta dvojec Vertelj/Kralj dosegla 3. mesto v svoji kategoriji in tako zaključila rezultatsko izredno uspešen konec tedna.